גישור בקיסריה – גישור באווירה אחרת

השאלה שתמיד שואלים אותנו למה דווקא הקמת את מרכז הגישור שלכם בקיסריה ?

אז למען האמת גם לנו היו קצת חששות, נכון עברנו לגור בקיסריה ונכון המרכז הגישור יחד עם המשרד שלנו צמוד לבית שלנו בשכונה 12, אבל חששנו שמרבית לקוחות העבר שלנו שהם גם הממליצים שלנו נמצאים בשרון ובגוש דן, ומן הסתם הם אשר ממליצים למכרים שלהם שלא ירצו להצפין עד קיסריה.

אבל לשמחתנו התבדינו, זוגות רבים מעדיפים לעשות את הגישור במרכז הגישור שלנו בקיסריה באווירה אחרת.
אווירה רגועה ושלווה, מוקפת בירוק עם פארק צמוד לשחרור לחצים ומתחים מול נוף מרהיב של ים (פארק המחצבה).

כבר זכינו לשמוע לא פעם את הכינוי החדש שלנו "המגשרים מקיסריה" וזאת נוכח מספר הליכי הגישור גירושין בקיסריה שעשינו.

פארק המחצבה קיסריה

אם אתם רוצים להתגרש ומנהלים מאבק על הילדים או הרכוש, שמלווה בטונים צורמים ובחילופי האשמות או שאתם נמצאים בעיצומו של סכסוך על ירושה, כל צד מושך לכיוון שלו ונראה שאין אור בקצה המנהרה.
אנחנו מתמחים בפתרונות יצירתיים ובהליכי גישור מורכבים, זה השלב שבו אנחנו נכנסים לתמונה: מלווים אתכם צעד-צעד ובוחנים את המקרה מבפנים החוצה בשיתוף פעולה מלא איתכם.

חשוב לזכור כי הגישור הוא הליך של משא ומתן משוכלל לפתרון מחלוקת, בו הצדדים פועלים במשותף למצוא פתרון שיענה לאינטרסים של שניהם.
תפקידו של המגשר / המגשרים הוא קריטי וחשוב שהוא יהיה מומחה לניהול משא ומתן במצבי קונפליקט. גדולתו של המגשרים מקיסריה היא להביא ליד כך שהצדדים הם היוצרים את הבסיס לפתרון ומעצם היותו פתרון מוסכם אין צד מנצח וצד מפסיד, אלא שני הצדדים מרוויחים מפתרון הסכסוך –  Win Win Situation

יתרונות הגישור הזוגי