אודותינו

מרכז גישור ייחודיי בו שני מגשרים מנוסים, אישה ובעל, שהם גם נוטריונים ועורכי דין בעלי משרדים עצמאיים בתחום דיני המשפחה והירושה, בנו קונספט חדשני שהוכיח את עצמו פעם אחר פעם.

השילוב בין שני מגשרים, אישה וגבר, בעלי ידע משפטי רחב בסכסוכי משפחתים, אשר מופעים באופן קבוע בבתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים, מאפשר להם ליישום פתרונות יצירתיים שמאפשר לבני זוג בהליכי גירושין, להיפרד בדרכי שלום.

הניסיון הרב של בני הזוג הן כמגשרים והן כעורכי דין, הביא לכך שגם סכסוכים עסקיים וגם סכסוכיי ירושה מורכבים, הגיעו לידי הסכמה ופשרה תוך זמן קצר יחסית ועם אחוזי הצלחה מן הגבוהים בתחום הגישור. 18 שנות הצלחה בתחום הגישור עם עשרות לקוחות מרוצים הביאו את המרכז מגשרים בשנים להיות המוביל בתחומו.

המרכז מעניק גם שירותי נוטריון שונים לרבות עריכת צוואות נוטריוניות ולאחרונה אף עריכת ייפוי כוח מתמשך.

בראש מרכז הגישור עומדים:

עו"ד דורית גלוברמן-קרט

עורכת דין דורית גלוברמן-קרט הינה בעלת ותק של 18 שנות ניסיון, מגשרת מוסמכת בגישורים משפחתיים, עו"ד לדיני משפחה וירושה ונוטריון.
עו”ד דורית גלוברמן-קרט שימשה כיו”ר ועדת בוררות וגישור של לשכת עורכי הדין.
עו”ד דורית גלוברמן-קרט, בעלת התמחות מובהקת בניהול משא ומתן / גישור ובאמתחתה הצלחות רבות בתחום זה ( כ 94% הצלחה בתחום גישור גירושין ).
לצידה של עו”ד גלוברמן-קרט ניסיון מצטבר של עשרות תיקים משפטיים מורכבים וכמעט שני עשורים של פעילות בתחום דיני המשפחה והגירושין בפרט. הניסיון הרב אותו צברתי בשילוב השקפת עולמי הרוחנית חיזקה אצלי את ההבנה כי “יפה כוח הפשרה מכוח הדין” ועל כן, תהיה חתירה מתמדת ובלתי פוסקת להסכם אשר יטיב עם כל הצדדים.

עו"ד ארז קרט

עורך דין ארז קרט הינו עורך דין דיני משפחה וירושה, מגשר מוסמך בגישורים משפחתיים ונוטריון.
עו”ד ארז קרט מתמחה באופן ייחודי ונרחב גם בנושאי ירושה, צוואה ועיזבון ומשמש כמ”מ יו”ר ועדת ירושה בלשכת עורכי הדין.
עו”ד ארז קרט, בעלת התמחות מובהקת בניהול משא ומתן / גישור ובאמתחתו הצלחות רבות בתחום זה ( כ 88% הצלחה בתחום גישור עיסקי ).
לצידו של עו”ד ארז קרט ניסיון מצטבר של עשרות תיקים משפטיים מורכבים ומעל עשור של פעילות בתחום דיני המשפחה והגירושין בפרט. יכולתו והבנתו המשפטית העמוקה עם החשיבה יצירתית שלו, מאפשרים כמעט תמיד הגעה להסכם בו הפשרה הופכת להשבחה.